Better, Faster, Affordable

Tegsoft 2016 yılı stajyerlerini arıyor !

Announcement

Tegsoft, telekomünikasyon alanında uzmanlaşmış yazılım geliştiren üretici nitelikli bir yazılım firmasıdır.

Her yıl yaz staj programı süresince 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenimlerine devam eden ve staj yapma zorunluluğu bulunan öğrencilere staj olanağı sunarak,önceden planlanmış konularda çalışma yapmak isteyen ve aramıza 6-8 hafta süreyle katılacak stajyer adaylarımızın, firmamız ve mezuniyetleri ile içinde yer alacakları meslek hakkında pratik bilgiler kazanması ve kariyerlerinin ilerleyen safhalarında keyifle hatırlayacakları verimli bir staj dönemi geçirmelerini sağlamayı amaçlamaktayız.

Staj programları çerçevesinde edinilen iş deneyimleri, iş hayatına atılmış paha biçilmez ilk adımları oluşturmaktadır. Tegsoft bünyesinde staj yapan öğrencilerimiz, öğrenim hayatları  boyunca edinmiş oldukları teorik bilgilerini pratiğe dönüştürme fırsatını yakalamaktadırlar.

Staj başvurularının daha etkin değerlendirilmesi ve gerek firmamız gerekse staj yapan öğrencilerimizin bu programdan en üst seviyede faydalanmalarını sağlamak üzere başvurularınızı 21 Mart – 30 Nisan 2016 tarihleri arasında kabul edeceğiz.

Linux sistemleri üzerinde çalışan ürün portföyümüz için işlemci mimarisi çalışmaları yürütmekteyiz.  Şimdiye kadar Tegsoft; INTEL ve IBM POWER8 işlemci mimarileriyle entegrasyon çalışmaları gerçekleştirmiş olup, 2016 son çeyreği hedeflerinde ARM işlemci mimarisi ile entegrasyon yer almaktadır.

Bu doğrultuda staj programımız için linux sistem/sunucu yönetimi,java ve database entegrasyonu ve işlemci mimarisi entegrasyon süreçlerinin işletilmesi planlanmaktadır.

Kimler başvurmalı?

Problem çözme, analiz, planlama ve raporlama yeteneği olan
Öğrenmeye açık, azimli, çalışkan, sorumluluk sahibi
Linux ve networking konusunda temel bilgilere sahip
Teorik bilgisini profesyonel projelerde uygulamak isteyen
ARM işlemci mimarilerinde temel bilgilere sahip
Linux sistem/sunucu yönetimi ve işlemci mimarileri konusunda deneyim kazanmak isteyen,
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinde 3. veya 4. sınıflarında okuyan adaylar.

Yer ve Zaman

İstanbul(Avrupa)
15 Temmuz 2016 – 09 Eylül 2016

Eğer sende geleceğin için paha biçilemez bir adım atmak, tecrübe edinmek ve  stajını alanında tecrübeli kişilerle yapmak istiyorsan aradığımız Tegsoft stajyeri sen olabilirsin.

Başvuru için info@tegsoft.com mail adresine CV’ni gönderebilirsin.

İletişim

Satış desteği için Yetkili İş Ortaklarımız ile görüşebilirsiniz.

Ar-Ge Ofisi:
Merkez Mah. Ayazma Cad. No:37 Kat:7
Papirus Plaza 34410 Kağıthane, İstanbul, Türkiye
Telefon: +90 (212) 321 20 88
Faks: +90 (212) 320 21 87

E-posta: info@tegsoft.com