Sigortalının işini Kolaylaştırın Zorlaştırmayın!

 

Tegsoft Çağrı Merkezi, Sigortacılık alanında birçok işlemi self servis yönetebilecek bir altyapı sunar. 

Bu sayede Çağrı Merkezi yoğunluğunu optimize etmeniz oldukça kolaylaşır.

Sigortacılık
Referanslarımız

Teknolojik gelişmelerin getirdiği yeniliklerle sigorta sektörü de dönüşüme uğramakta. Sunulan etkili müşteri deneyimi mutlu müşteriler kazanmanıza yardımcı olabilir..

Bizler İnsanız.

Hepimizin doğuştan gelen, değer verdiğimiz şeylere karşı bir koruma içgüdüsü geliştirme eğilimi var. Kendimizi, ailemizi ve mal varlıklarımızı korumak ve güvende tutmak isteriz. Sigorta yaptırmak ise bunun için en alternatif yol!

İnsanlar sigorta yaptırarak kendilerini güvence altına alırlar ve herhangi bir kaza ya da hasar durumunda istedikleri desteği almak isterler. Sağlık durumu olabilir veya aracınızla ilgili herhangi bir hasar. Sigorta poliçeniz var ise içiniz rahat eder, hasarınız karşılanır.

Önceliğimiz Müşteri Deneyiminiz!

Çoğu müşteri, sigorta şirketine sıkıntısı olduğu anda ulaşır. İhtiyaç noktasında destek alabileceği firmanın kendisini tanıması önemlidir. Müşterinizin kim olduğunu bildiğinizi, ihtiyaç duyduğu anda orada olduğunuzu gösterin. Tegsoft’un sunduğu özelleştirilmiş servisler ile müşterinize kaliteli bir deneyim yaşatın!

Hep Destek Tam Destek!

Sigorta yolculuğuna sizinle başlayan müşterinizin kaydı gerçekleştiğinde otomatik olarak Hoşgeldiniz araması başlatılır. 

Müşteriniz sizi aradığı zaman Adı-Soyadı ile karşılanır. Ona değer verdiğinizi ve memnuniyetini sağlamak için 7/24 ulaşılabilir olduğunuzu göstermeniz için güzel bir başlangıç!

Tam müşteri memnuniyeti sağlamak istediğinizi biliyoruz.. 

Müşterinizin başına gelen olumsuz bir kaza veya hasar durumunda sigortalıya ait bir hasar dosyası oluşturulur. Otomatik olarak gerçekleştirilen Geçmiş Olsun araması ile onun kalbini kazanın!

Müşterinize Güven Verin!

Unutmayın, müşterinizle etkin bir şekilde iletişim kurabilmek çok önemli. Sigorta endüstrisinde müşterinizi elinizde tutabilmek için iyi müşteri ilişkileri geliştirmeniz şart. Tegsoft’un sağladığı akılcı çözümler ile tüm iletişim kanalları üzerinden sınırsız hizmet sunmak mümkün!

TECRÜBE ETMEK DUYMAKTAN KAT KAT İYİDİR

DEMO İÇİN HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

Tegsoft'u Tanıtmaktan Mutluluk Duyarız.Sizler için Ücretsiz Ön Demo ya da 30 Gün İçinde Ücretini İade Alabileceğiniz Bir Demo Oluşturalım.