Misafirlerinize en iyi müşteri deneyimini sağlayın!

Turizm, Taşımacılık ve Lojistik firmalarının müşteri memnuniyeti konusunda büyük bir görevle karşı karşıya olduğunu biliyorsunuz.


Seyahat & Turizm
Referanslarımız

MÜŞTERİLERİNİZ İÇİN ÖNEMLİ OLAN, SİZE ULAŞMAK İSTEDİKLERİNDE ORADA OLMANIZ. HIZLI GERİ BİLDİRİM SAĞLAYIN VE MUTLU MÜŞTERİLER KAZANIN.

 
 

  Müşterimizin Yorumu

 

Tegsoft CRM ile iletişim geçmişini tek bir ekrandan izleyebiliyoruz. Müşterinin bizi aradığı eski çağrıları, hedef bilgilerini bildirerek, müşterilerimizi sonraki aramalarında iyi hazırlanmış bir şekilde karşılayabiliyoruz. Tüm bunlar müşteri tarafında memnuniyet yarattığından, kendilerini özel hissediyorlar ve bu da bize tekrar geri dönüş yapan müşteriler kazandırıyor.

Ozan AKGÜL -Satış ve Müşteri Süpervizörü, TOURISTICA Turizm Şirketi

ÇALIşm örneğİ
KULLANIM ÖRNEĞİ

CRM’nizi entegre edin!

İster Tegsoft’un gömülü CRM özelliklerini kullanın. İsterseniz kendi CRM’inizle entegre edin. Müşterinizin tüm iletişim geçmişine anında erişin. 

Tegsoft CRM, Taşımacılık ve Lojistik endüstrisinde, gönderiyle ilgili sorunları kaydetme ve raporlama sürecini aktivite olarak işleyerek yönetimi kolaylaştırır.

Müşterinizi tanıyın!

Müşterinize özel aktiviteler oluşturun. Onun sevdiği şeyleri not alın. Gelecek yıl kampanya aramaları düzenleyin ve müşterinizi arayın. Tatili için özel teklifler sunun.  Müşterinin kendini tanıyan işletmeye olan sadakati artacaktır.

Müşteri geri bildirimlerini değerlendirin.

 

Müşterileriniz hakkında bilgi elde etmek için her türlü anketi yürütün. Anketlerinizde NPS (Net Promoter Score) sorusuna yer verin.

Diğer KPI’lara kıyasla tekil etkileşimlerdense sürekli ilişkileri daha iyi takip ettiği için müşterilerin bir şirketin ürünlerini veya hizmetlerini başkalarına önerme istekliliğini ölçen NPS’yi (Net Promoter Score) adapte ettik. 

Bu nedenle, NPS’i ölçmek ve müşterilerinizi takip etmek için (kendinize ait bir tane yoksa) ücretsiz bir CRM de sağlıyoruz. 

Tavsiye edilme oranınızı doğrudan müşterilerinizden öğrenin!

 

 

Müşterinizle aynı dili konuşun!  

Turizm, Taşımacılık ve Lojistik endüstrisi size farklı kültürlerden müşterilerle etkileşimde bulunma fırsatı verir. Müşterilerinizle etkili iletişim kurmanız için önce onları anlamanız gerekir. Sunduğumuz 25 dil desteğiyle müşterilerinizle aynı dili konuşmanız mümkün! Onlara kendi dillerinde özelleştirilmiş IVR’lar sunun. 

Geride kalmayın, global çağa ayak uydurun!

TECRÜBE ETMEK DUYMAKTAN KAT KAT İYİDİR

DEMO İÇİN HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

Tegsoft'u Tanıtmaktan Mutluluk Duyarız.Sizler için Ücretsiz Ön Demo ya da 30 Gün İçinde Ücretini İade Alabileceğiniz Bir Demo Oluşturalım.