Sayın Yetkili,

 

2013 yılı itibariyle (http://www.un.org/en/events/happinessday/) Birleşmiş Milletler mutluluk ve mutlu olma farkındalığımızı arttırmak adına Mart 20’yi, Uluslararası Mutluluk Günü ilan etmiştir.

Yapılan araştırmalara göre mutlu insanlar işlerinde daha başarılı oluyor, daha uzun yaşıyor ve diğer insanlara kıyasla daha mutlu bir hayat sürüyorlar.

Tegsoft, üretmiş olduğu Çağrı Merkezi yazılımı ile 450’den fazla müşteri lokasyonunda 10.000 den fazla Müşteri Temsilcisi ile sizlerin de desteği ile günlük 1 milyonun üzerinde çağrı trafiğinin yönetilmesine yardımcı olmaktadır.
Çağrı Merkezlerini başarıya götürme noktasında fedakarca çalışmakta olan Müşteri Temsilcilerinin mutluluğu bizler için de önem arz etmektedir. Bu nedenle 20 Mart Dünya Mutluluk Günü etkinliği için 13 – 27 mart haftasını kapsayan bir etkinlik yapmayı hedeflemekteyiz.
Etkinlikle ilgili detaylar ve çekilişe katılma koşulları aşağıda belirtilmektedir:

 

Bizim için sadece “bir çağrı” değil!

Biz, insanların birbirlerini mutlu edecek ve doğru iletişimi sağlayacak çağrı merkezi yazılımı gibi araçları olursa, Dünyanın daha iyi bir yer olacağına inanıyoruz.

Nedir bu TEGSOFT HELLO HAPPY ?

 

AÇIKLAMA

 

TEGSOFT HELLO HAPPY ÇEKİLİŞİNE NASIL KATILACAĞIM?
1. Başvurular Instagram üzerinden yapılabilecek.
Paylaşımlar sadece instagram üzerinde olmalıdır. Katılımınızı görebilmemiz için profilinizin açık (public) olması ve yarışma boyunca açık kalması gerekir. Katılımları bir yazılımla takip ediyoruz ve maalesef bu yazılım hesabını kapayanların katılımını göremiyor. Hesabınız gizliyse (private) Instagram ayarlarından açabilirsiniz. Gizli hesapların başvurularını göremediğimiz için çekilişimize alamıyoruz.
2. Tegsoft Instagram hesabınının takip edilmesi gerekiyor.
Instagram hesabı: @tegsoft
3. Instagram profilimizde bulunan filtreler ile fotoğrafınızı çekip paylaşmanız gerekiyor.
Çekilişe tek bir gönderi ile katılabilirsiniz. Mutlu bir anınızı sizin için hazırladığımız filtrelerden birini kullanarak fotoğraf veya video olarak çekmelisiniz.
4. Çektiğiniz fotoğraf veya videoyu telefonunuza kaydedin. Kaydettikten sonra Instagram üzerinden paylaşın.
5. Gönderi altına @tegsoft’u, “#tegsofthellohappy #tegsoft #internationaldayofhappiness” etiketlerini kullanarak ekleyin.
Etiketleri doğru yazdığınızdan emin olmalısınız.
6. Tüm koşulları yerine getirdiyseniz artık paylaşabilirsiniz.
Kontrol Listesi:
1. Instagram hesabın herkese açık mı?
2. Tegsoft Instagram hesabı takip ediliyor mu ?
3. Tegsoft Instagram sayfasında bulunan filtrelerden birini kullanarak mutlu bir fotoğrafını çektin mi?
4. Gönderinde Tegsoft’u etiketledin mi?
5. Metnin sonunda #tegsofthellohappy #tegsoft #internationaldayofhappiness hashtag’leri var mı?

 

ÖNEMLİ BİLGİLER


– Sadece seçilen 5 kişi ödülün sahibi olabilecek.
– Katılımcılar Tegsoft Çağrı Merkezini kullanmış veya kullanıyor olmalıdır.
– 18 yaş altındakiler yarışmaya katılamaz. Katılıp seçilse dahi verilen ödüle hak kazanamaz.
– Kazanan kullandığımız bir yazılım ile belirlenecek. Ve sayfamızda paylaşılacaktır.
– Son katılım tarihi: 27-03-2020 / 23:59
– Kazananın açıklanağı tarih: 30-03-2020
– Çekilişin sonucu Tegsoft’un web sitesinde ve sosyal medya araçlarında açıklanacaktır.
– Bu çekilişin Instagram’ın kendisi ile herhangi bir bağlantısı ve ilgisi yoktur.

– Çekilişe katılmak amacı ile TEGSOFT ile bilgi paylaşımında bulunan tüm katılımcılar ilgili paylaşımları ile 6698 sayılı KVKK kapsamında TEGSOFT ile paylaştıkları tüm verileri aydınlatılmış rızaları ile paylaştıklarını, ilgili verilerin TEGSOFT tarafından işlenebileceğini kabul ettiklerini kabul, beyan ve taahhüt eder.
– Çekilişe katılan herkes yukarıda geçen şartları ve bu sayfadaki tüm yazılanları kabul etmiş sayılır.

 

ÖDÜL HAKKINDA BİLGİ

 

AÇIKLAMA

Katılım Şartları:
• Yarışmaya katılmak için kullanıcıların Tegsoft’un Instagram hesabını takip ediyor olmaları gerekmektedir.
• 18 yaş altındakiler yarışmaya katılamaz. Kazanandan kimlik ibrazı istenecektir. Kimlik ibraz etmeyen veya yaş kriterlerini sağlamayan kişiler seçilseler bile hediyeyi kazanamaz ve hediyede hak iddia edemezler.
• Kampanya kapsamında kazanılan hediye nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez, hediyenin parasal karşılığı istenemez, farklı türde hediyelere dönüştürülemez.
• Gerekli görüldüğü takdirde, yarışmaya katılan tüm katılımcıların kimlik ibraz etmesi zorunludur.
• Katılımcılar kişisel bilgilerinin tamamının doğru olduğunu kabul ve taahhüt ederler. Hatalı bilgi verilmesi durumunda katılımcılar herhangi bir hediyeye hak kazanamazlar.
• Tegsoft önceden haber vermeksizin yarışmayı durdurma, değiştirme ve yarışmada verilecek hediyeyi değiştirme hakkını saklı tutar.
• Mevzuat değişikliği, resmi merci veya yargı kararları kapsamında uygulamanın durdurulması sonucu doğacak herhangi bir durumun meydana gelmesi halinde, ödüle hak kazanılmış olsa dahi, önceden haber verilmeksizin uygulamanın durdurulmasından dolayı, Tegsoft hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz ve herhangi bir tazminat talep edilemez.