Emlak temel ihtiyaçları karşılayan bir sektör

 

Hiç kuşkusuz ki barınma en temel ihtiyaçlarımızdan biri. İnsanlar günün sonunda kendilerini en rahat hissettikleri ve özgürce hareket edebildikleri yer olan evlerine dönmek istiyorlar. Emlak ise bu ihtiyaca cevap veren bir endüstri..

GİRİŞ yapın ve başlayın


Emlak
Referanslarımız

Emlak, müşteriyle direk temas içerisinde olan tamamen müşteri odaklı bir endüstri. Yani bu piyasada müşteriye sunduğunuz hizmetinizin kalitesi sizi rakiplerinizden ayıran en önemli özellik. Peki bunu nasıl sağlayabilirsiniz?

ULAŞILABİLİR OLUN!

Bazı müşterileriniz yoğunluktan dolayı projeyi detaylı inceleme fırsatı bulamayabilir ya da direk sizin tarafınızdan bilgilendirmek isteyebilirler. Bu noktada onlara doğrudan ve kolay yoldan size ulaşabilecekleri bir iletişim kanalı sunmalısınız. Özellikle emlak endüstrisi müşterileri kendileriyle özel olarak ilgilenilmesini isterler. Mülk alma süreci belli bir zaman dilimini kapsayabilir. Bu durumda her ihtiyaçları olduğunda orada olmanız önemli. 

Unutmayın, her çağrı potansiyel bir müşteri demektir. Bırakın müşterileriniz her kanaldan size ulaşsınlar!GÜVEN SAĞLAYIN!

Gayrimenkul endüstrisinde müşteriler büyük yatırımlar yaparlar. Büyük yatırımlar yapılması ise öncelikli olarak güvenilir bir firmayla çalışmayı gerekli kılar.

Sağladığınız iyi bir müşteri deneyimiyle, müşterilerinize güven verin, onları rahat hissettirin. Sorunlarını anladığınızı ve çözüm sağlamak için orada olduğunuzu gösterin.ONLARI YENİ KAMPANYANIZDAN HABERDAR EDİN!

Firmanızın birden fazla lokasyonu ve farklı teklifleri olabilir. Projeniz bittikten sonra farklı bir lokasyondaki konut projelerinizi duyurmak için kampanya aramaları gerçekleştirin.

ÖZELLEŞTİRİLMİŞ DENEYİM SUNUN!

Müşterinize çağrı esnasında aktivite girişi oluşturarak bilgi almak istediği daire tipi, lokasyonu gibi bilgilerini kaydedin. Sonraki görüşmede kuyrukta son görüşülen temsilciye aktarın. Aktivite işlediğiniz bilgileri kullanın ve müşterinizin ihtiyacına uygun, hızlı çözümler oluşturun! Sizden daha önce satış yapmış olan müşterilerinizi VIP kuyruğuna, potansiyel müşterilerinizi farklı bir kuyruğa atayın. Dilerseniz satış öncesi ve satış sonrası müşterileriniz için de aynı işlemi gerçekleştirin. Kuyruk bazlı önceliklendirme ile satışlarınızı artırın!

TECRÜBE ETMEK DUYMAKTAN KAT KAT İYİDİR

DEMO İÇİN HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

Tegsoft'u Tanıtmaktan Mutluluk Duyarız.Sizler Için Ücretsiz Ön Demo ya da 30 Gün Içinde Ücretini Iade Alabileceğiniz Bir Demo Oluşturalım.